Stěhování bytů a domů po celé České republice i v zemích Evropské unie

Potřebujete zařídit stěhování bytu nebo domu v České republice nebo stěhujete vaši domácnost mimo naši republiku? Postaráme se o kompletní stěhování bytů a domů od začátku do konce.

Nemůžete zajistit nutnou přípravu a asistenci při stěhování? Zvládneme to za vás. Zajistíme stěhování bytů a domů se vším všudy, včetně přípravy, zabalení, demontáže a montáže nábytku. Od vás potřebujeme jediné – sdělit nám vaše požadavky a přání. Máte individuální potřeby? Dejte nám vědět, rádi vám vyjdeme vstříc.

Stěhování bytů a domů na klíč

Pro časově vytížené zákazníky nabízíme stěhování bytů a domů na klíč. Postaráme se o kompletní proces přestěhování od začátku do konce.

Celé stěhování pro Vás naplánujeme, zajistíme přípravné práce, balící služby, demontáž i montáž nábytku. Služby na klíč nabízíme nejen v ráci středošeského kraje ale v celé České rebublice i v zahraničí.

Stěhování do zahraničí

Stěhujete se do zahraničí? Váš byt, rodinný dům, kancelář, provozovnu nebo i sklad přestěhujeme klidně i za hranice.

Stěhování těžkých břemen

Stěhování trezorů, klavírů a jiných těžkých věcí

Potřebujete přestěhovat trezor, piano nebo třeba klimatizační jednotku? Nadměrná velikost ani hmotnost pro nás nejsou překážkou. Přestěhujeme Vás se vším všudy a bez jakéhokoliv poškození stěhovaných předmětů.

Stalo se vám, že vám stěhovací firma odmítla přestěhovat těžké a velké kusy domácího, či kancelářského zařízení? U nás se ničeho podobného bát nemusíte. Naši profesionální pracovníci si poradí i s náklady extrémních rozměrů. Zvládneme stěhování klavírů i jiných věcí – to vše spolehlivě a velmi opatrně.

 

Kontakt

Stěhování Kutílek
Žižkova 614
280 02 Kolín

+420 737 973 117

Stěhování Kutílek poskytuje kompletní stěhovací servis s ohledem na kvalitu, efektivitu a cenovou dostupnost pro Kutnou Horu, Čáslav, Kolín, Poděrady, Nymburk, Přelouč, Pardubice a okolí.

Naše firma Vám nabízí širokou škálu služeb v oblasti vyklízení nemovitostí, odvozu odpadu, stěhování a autodopravy od roku 2000.
 

Podívejte se také na Stěhování Kutílek.

Stěhování Kolín

Vytvořeno službou Webnode